19. dubna 2017 0:01 Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

Jak vypadá cestování v podání bohatých lidí

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Jak vypadá cestování v podání bohatých lidí. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jak vypadá cestování v podání bohatých lidí. | foto: Exclusive Tours s.r.o.

Jak podle vás cestují bohatí lidé? Co je pro ně na cestách nejdůležitější? A co si představíte pod pojmem luxusní dovolená? Mnozí z vás jistě pětihvězdičkový hotel a krásnou pláž. To ale není všechno.

Luxusní dovolená je především dovolená na míru vašim představám. Všechno se odvíjí od detailního itineráře, v němž nejsou žádné prostoje, žádná omezení a hlavně nejde ani zdaleka jenom o luxusní hotel.

Lidé čím dál častěji upřednostňují dovolenou na míru před masově organizovanými zájezdy. U movitější klientely to platí obzvlášť. Ta si totiž velmi cení svého volného času a nechce jej trávit dlouhými transfery, postáváním ve frontě, poleháváním na pláži s davem turistů a čekáním na to, až personál doplní švédské stoly k snídani.

Bohatí lidé vyrážejí na dovolenou, kdy chtějí a kam chtějí. Raději si objednají privátní letadlo, než aby čekali na let s několika přestupy. Důležité je pro ně soukromí, pohodlí a dobré jídlo i pití. Proto také roste obliba cestovních společností, které se na náročnou klientelu specializují a připravují pro ni dovolené na míru.

The Palm Island, Dubai

The Palm Island, Dubai

Taková luxusní dovolená na míru se v mnohém liší od běžného zájezdu s cestovní kanceláří. Na nikoho při ní nečekáte, nikde se nezdržujete, vše je připraveno podle vašich představ. Máte rádi dobré jídlo? Tak se ubytujete v hotelu s michelinskou restaurací. Chcete si pořádně odpočinout? Jednoduše vyrazíte do skvělého spa uprostřed tropických zahrad osamělého ostrova. Napadlo vás sjet na lyžích čerstvý prašan? Stačí nastoupit do vrtulníku a odletět přímo na vrcholky hor. Jednou z takových společností, která se stará o přání bohaté klientely a zařizuje vše výše zmíněné, je Exclusive Tours.

Exclusive Tours funguje od roku 2007 a je lídrem na českém trhu s luxusními dovolenými. Její travel designeři jsou nejen skuteční profesionálové, ale také vášniví cestovatelé, kteří dokáží poznat a ocenit opravdový luxus, který pro své klienty zařizují.

Jedním z velmi oblíbených luxusních řetězců, který dostojí požadavkům i těch nejnáročnějších klientů, je One&Only Resorts z dílny jihoafrického miliardáře a hoteliéra Sola Kerznera. Jedná se o vcelku nový řetězec, jehož první hotel spatřil světlo světa roku 2002, avšak na poli luxusního ubytování stanovil hned velmi vysokou laťku.

Reethi Rath, Maledivy

Reethi Rath, Maledivy

Jeho hotely se nachází v těch nejprestižnějších světových lokacích. Můžete je nalézt na umělém dubajském ostrově Palm Island, na pláži Jumeirah Beach, v soukromí maledivského ostrova Reethi Rah či na Bahamách, kde leží jeden z prvních resortů One&Only Ocean Club.

Resorty One&Only jsou synonymem přepychu – snoubí se v nich naprosté pohodlí, dostatek soukromí, prémiová gastronomie a spousta zábavy pro páry, rodiny i party přátel.

Začněte vaši luxusní dovolenou na míru již nyní a kontaktujte Petra Udavského na tel. +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com.

Více informací najdete na www.exclusivetours.com.